نطنز 2006

قدیمی ترین و با سابقه ترین وبلاگ شهرستان نطنز (همه چیز درباره نطنز)
 
کاشانيها تلاش يرای استان شدن را علنی کردند
ساعت ٩:۳٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۸٥ : توسط : نطنزی

در سایت شهردرای کاشان امروز مطلبی مشاهده شد که عیناْ نقل می شود :

مهمترین خواست مردم کاشان استان شدن این منطقه است

    مهمترين خواسته مردم كاشان در يكصد و نود پنجمين جلسه شوراي شهر كاشان ، استان شدن اين منطقه اعلام شد. يكي از اعضاي شوراي اسلامي كاشان با بيان اين مطلب دلايل اين مساله را توانمنديهاي اقتصادي، صنعتي، فرهنگي و جمعيتي اين منطقه ذكر كرد و گفت: پناسيلهاي موجود در منطقه كاشان نسبت به برخي از استانهاي كشور برتري دارد. "علي هاشمي طاهري" بعد مسافت با اصفهان و نداشتن اختيارات كامل مسوولان در حل مشكلات مردم را از ديگر دلايل طرح اين خواسته به حق و ديرينه مردم اين منطقه عنوان كرد. وي با گراميداشت سالروز تشكيل شوراهاي اسلامي مهمترين فعاليتهاي انجام گرفته در سه سال گذشته را يادآور شد و گفت: نظافت شهر، توسعه فضاي سبز و آسفالت كوچه و خيابانها از مهمترين انتظارات مردم بوده كه همواره شهرداري به آن توجه كرده است. هاشمي طاهري همچنين اظهار داشت: سال گذشته بيش از يك ميليون مترمربع از خيابانها و معابر عمومي شهر با هزينه‌اي بالغ بر ‪ ۳۰‬ميليارد ريال آسفالت شد. وي تصريح كرد: شهرداري براي آسفالت يك ميليون و ‪ ۴۰۰‬هزار مترمربع از خيابانها و معابر عمومي كاشان نياز به ‪ ۴۰‬ميليارد ريال اعتبار دارد. در اين جلسه كه با حضور اعضا برگزار شد، ضمن بررسي طرح اسكان امن براي مردم در مواقع بحران ، از تلاش مسوول ستاد نوروزي كاشان قدرداني شد.

  آخرش نفهمیدیم این شورای شهر کاشان وظیفه اش چیه ؟ به گفته این عضو عزیز شورای شهر کاشان نظافت شهر، توسعه فضاي سبز و آسفالت كوچه و خيابانها از مهمترين انتظارات مردم بوده خب عزیز دلم برو انتظارات مردم را بر آورده کن دیگه ! استان شدن کاشان در راستای نظافت شهر است یا توسعه فضای سبز یا آسفالت کوچه ؟ شاید هم می خواهید برای گسترش فضای سبز کاشان حریم شهری کاشان را تا جنگلهای گیلان گسترش دهید ؟

    هم اکنون که کاشان شهرستان است فریاد مردم شهرها و بخشهای تابعه از سوء مدیریت و بی عدالتی در تقسیم منابع و اعتبارات شهرستان و صرف بخش عمده آن در شهر کاشان ، بلند است . حالا همين مانده كه حضرات بر سر سفره اعتبارات استاني بنشينند .

    وبلاگ نطنز زيبا باز هم ضمن اعلام خطر به همه همشهريان صراحتاً اعلام مي كند استان شدن كاشان مساوي است با توقف روند توسعه نطنز و در جا زدن اين شهر . باز هم از همه متعلقين به نطنز بزرگ شامل شهر نطنز و شهرهاي تابعه ، عاجزانه در خواست مي كنيم قبل از اين كه دير شود در مقابل اين جاه طلبي بايستند كه فردا ممكن است خيلي دير باشد

به نقل از وبلاگ نطنز زيبا